Virtuální realita

Kdo jsme

 

Jsme laboratoř virtuální a rozšířené reality zaměřující se na vývojová řešení ve výrobních podnicích a veřejném sektoru.

V souvislosti s úspěšnou realizací aplikačních projektů ve VR je společnost CIE v této oblasti jediným oficiálním partnerem Západočeské univerzity v Plzni.

Naši pracovníci jsou připraveni Vám odborně, a hlavně profesionálně pomoci s vašimi problémy v oblasti využití technologie virtuální a rozšířené reality.

Nástrojem k dosažení nejlepších výsledků je kombinace využití dlouholetých znalostí a zkušeností našich hlavních odborníků a flexibilita při řešení konkrétního projektu, kde klademe hlavní důraz na výsledný efekt a aplikovatelnost našich řešení v praxi.

A kdo od nás nejčastěji potřebuje pomoc? Našimi zákazníky jsou nejenom průmyslové podniky, ale také instituce z veřejného sektoru, jako například města, nemocnice, vzdělávací instituce a sociální služby.

S čím Vám můžeme pomoci!

 
Návrh a ověření pracovišť ve VR

Optimalizaci výrobních pracovišť provádíme již v rámci návrhu pracoviště. Využíváme výhod virtuální reality, aby se zamezilo obvyklým komplikacím, jako např.: nutnost změny konstrukce stroje, ergonomická nevhodnost, zbytečně vynaložené náklady atd.

Vizuální standard ve VR

Vytváříme jednoznačný a jasný vizuální standard (návodka) pro výrobní a montážní pracovníky. S využitím návodek ve virtuální realitě již dlouhodobě snižujeme chybovost, zrychlujeme dobu zaškolení i náběh nových produktů.

Údržba a přestavby ve VR, AR

Údržba i přeseřízení jsou často náročné činnosti, kde si i nejlepší specialisté neví rady. My proto používáme technologii virtuální a rozšířené reality jako nástroj, který výrazně eliminuje nákladná pochybení, zkracuje potřebný čas a pomáhá řešit vzniklé problémy.

 
Vzdělávání a trénink BOZP ve VR

Realizujeme školení předepsaná zákonem a dalšími závaznými předpisy ČR v atraktivním prostředí virtuální reality. Můžeme tak efektivně prohlubovat znalostí zaměstnanců v oblastech BOZP, požární ochrany a ochrany životního prostředí.

Řízení výrobní dokumentace

Poskytujeme softwarový nástroj pro řízení a evidenci výrobní dokumentace. V digitální podobě, mohou být sdíleny jak současné dokumenty, tak vizuální standardy ve VR. Tento SW stavíme na jednoduchém a intuitivním ovládání a logické struktuře.

VR ve veřejném sektoru

Vytváříme řešení na míru pro veřejné subjekty, jako jsou města, nemocnice, vzdělávací instituce a sociální služby. Hlavními oblastmi řešení je interaktivní a efektivní vzdělávání pracovníků a atraktivní reklama ve VR.

 

Kontakty

CIE consulting s.r.o.
IČO: 04999746
+420 775 502 774
bardy@cie-consulting.cz
Zbrojnická 229/1, Plzeň-město 301 00